Seo Backlink

İş Dünyasında yeni girdiğiniz bir sektörde sizin için referanslar son derece önem taşır. Sıradan bir vatandaşın bir işletme veya kurum olarak sizi önermesi elbette önemlidir. Fakat sizi tavsiye eden kişilerin toplumda söz sahibi ve nüfuzlu kişiler olduğunu hayal edin, işletmenize olan ilgi bir anda artar ve siz hızlanan sirkülasyona vevap vermek için üretim veya hizmet ile ilgili yol haritanızı tekrar gözden geçirerek bu fırsatları faydaya dönüştürmek için çabalarsınız.

Web Dünyasında Backlink iş dünyasındaki referanslar gibidir. Arama motorları, rüştünü ispatlamış ve toplumun tamamına hizmet veren web sitelerinin refere ettiği siteleri ön plana alırlar ve takibe başlarlar. Bu refere etme olayı karşılıklı mı yoksa tek taraflı mı olduğu oldukça önemlidir. Günümüzde web tasarım firmaları bir şekilde oluşturduğu istelerinde bulunan sitelere backlink almak gayesi ile sitenizi eklemeye başlarlar. Sıradan bir web sitesinde sizin linkinizin bulunması önceleri google ya da diğerleri için rakamsal olarak bir değer ifade ediyordu fakat gelişen web analizleri sonucunda google da bu işin farkına vardı ve artık sıradan web sitelerinin vermiş olduğu backlinklere eskisi kadar değer vermiyor, hatta aksine sizi refere eden site eğer sadece backlink dağıtan bir sıradanlığa düşmüşse olumsuz olarak etki etmekte ve siteniz arama sonuçlarında geri sıralara düşmektedir. Karşılıklı yapılmış olan backlink çalışmaları titizlik ister ve en önemlisi öncelikle kabul edilmiş olmanız gerekir. Golf klübünde yer alabilmek için yeterli kriterlere sahip olmak gerektiği gibi, artık web dünyasında da değerli backlink alabilmek için eskisinden çok daha fazla çaba sarfetmek gerekiyor ve işi sadece profesyoneller yönetebiliyorlar.

Elya Bilişim Teknolojileri gerçekleştirdiği tüm projelerinde analiz aşamasından seo backlink sürecine kadar tamamını tam bir profesyonellik içerisinde yürütür ve aldığınız backlinkler sitenizin emin adımlarla üst sıralara taşınmasını sağlar.