SEO Analiz & Planlama

Hangi sektörde hizmet yada mal üretiyor olursa olsun işe başlamadan önce muhakkak pazarlama stratejimizi belirler ve pazar analizleri yaptıktan sonra bir program dahilinde işe koyulursunuz. SEO bir mal veya hizmetin internet ortamında doğru kitleye en kolay ve en ekonomik şekilde ulaşmasını temin etmek için yapılan analizler toplamının en doğru şekilde yorumlanmasıdır. Günümüz teknolojisinde her alanda yapılmış olan binlerce ölçüm ve binlerce istatistiğe ulaşmak son derece kolaydır. Fakat bunca veri içerisinden işimize yarar olanları derlemek ayrı bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir. İşe yarar verilerin elde olması da yetmez, bunların doğru okunması ve hedefe en kısa sürede ulaştıracak şekilde analiz edilmesi gerekir.

Elya Bilişim Teknolojileri, sizin için tüm bu veri karmaşasından elde ettiği doğru analizler sayesinde, daha tasarım aşamasındayken web sitenizin en sağlıklı şekilde oluşturulması, web ortamına sunulması ve emin adımlarla hedefine ulaşmasını temin eden, SEO ve Web teknolojilerinde uzman bir kuruluştur. Çalışmaların başlamasından önce SEO analizleri titizlikle gerçekleştirilir, en doğru stratejiler belirlenerek sıfır hata prensibi ile tüm yol haritası belirlenir.

Doğru analiz, doğru verilere ulaştırır, Doğru yorumlama ve planlama ise hedefe ulaştırır. Hedef ise daha çok kazanç ve daha çok verimliliktir.