Web Teknolojileri gelişen dünyanın en hızlı değişen dinamikleri haline gelmiştir. Çok geriye gitmeye gerek yok, daha birhakkimizda kaç yıl önce son derece popüler olan yazılımlar ve teknikler bugün müşteri ihtiyaçlarını karşılamada oldukça yetersiz kalıyor ve gün geçtikçe cazibelerini yitiriyorlar.

ELYA Bilişim Teknolojileri, hızlı dinamikleri günü gününe takip eden ve çağımızın yazılım devi Google komponentleri ile tam bir entegrasyon içerisinde çalışan ve günümüzün en etkili silahı olan sosyal medya elemanları ile gerek firma tanıtımı gerekse stratejik pazarlama faaliyetleri konusunda derin altyapısı ve alanında bilişim sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş yenilikçi ve idealist kadrosu ile web yazılımları, tam SEO Uyumlu Modern Web Tasarımları ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunan genç ve dinamik bir firmadır.

ELYA, geleceğin Türkiyesinde en önemli rolleri paylaşmak isteyen müşteri portföyüne, sıradanlıktan uzak, çözüm odaklı, tasarım ve yazılımı kusursuz bir harmoni ile sunan ve web dünyasında ister hizmet üreten küçük bir firma olsun, isterse sektörünün duayeni olan firmalar olsun tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti profesyonelce sunmayı kendine ilke edinmiş bir firmadır.

 Elya Bilişim Teknolojileri olarak sektörün tüm ihtiyaçlarını ve teknolojinin tüm yeniliklerini takip edip, analiz ederek; sizlere en uygun ve en doğru seçenekleri sunmayı hedefliyoruz. Web Teknolojileri tanımı altında; Mobil Çözümler, E-Ticaret Çözümleri, Web uygulamaları, Proje Geliştirme ve Uygulama, İnternet Reklamcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Pazarlama (SMM), İnternet Reklamcılığı, Toplu E-posta ve Toplu SMS Gönderim hizmetlerini bir arada sunmaya çalışıyoruz.

Bizi daha yakından tanımak ve detaylı bilgi için lütfen İletişime geçin.