E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret son yıllarda ülkemizde yükselişe geçmiş, gelişen teknoloji ve internet altyapısının vermiş olduğu ivme ile günümüzde ticaret ile uğraşan her kesimin yerini alması ve yatırımını yapması gereken bir platform olmuştur.

Gittikçe kullanımı yaygınlaşan E-Ticaret; hem kullanıcılar hem de satıcılar için bir çok kolaylığı da yanında getirmektedir. Kullanıcılar E-Ticaretin yaygınlaşması ve bu sektörün de rekabet içinde olması sayesinde oturdukları yerden istedikleri ürüne en uygun fiyat ve seçeneklerde ulaşma imkanı bulabiliyor. Bu satıcılar için çok avantajlı gözükmese de aslında bir çok avantajı da satıcılara sağlamış oluyor. E-Ticaret üzerinden yapılan satışlarda hem öncelikli olarak ödeme işlemi gerçekleşiyor, hemde daha geniş çevrelere ulaşma imkanı sağlıyor. Bunun yanında E-Ticaret sitelerinde satılan ürünlere mağazalarda olduğu gibi kar marjı hesaplanırken, işyeri kirası, faturalar personel giderleri gibi extra maliyetler eklenmeden avantajlı fiyatlarla satış imkanı sağlıyor.

Elya Bilişim olarak E-Ticaret üzerine yapmış olduğumuz analiz ve fizibilite çalışmaları sayesinde; farklı sektörlere farklı çözümler sağlayabiliyoruz. Her mağazanın bir tezgahtarı olduğu gibi, E-Ticaret sitelerinin de kendine özgü dijital pazarlama ve tanıtım araçları vardır. Doğru sistem üzerine doğru hamlelerle başarı çok da zor olmayabilir.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu); Ürünlerinizi siteniz üzerinde yapılacak Sayfa içi optimizasyon teknikleri sayesinde Google gibi arama motorlarında ürün ve hizmetleriniz bulunabilir hale gelir.

SMO (Sosyal Medya Optimizasyonu); Akıllı Telefonlar ve tabletlerin kullanımının artması hatta hayatımızın olmazsa olmazlarından bir parça halini alması sayesinde, Sosyal Medya kullanımı da günlük rutin bir işlev halini almıştır. Bir çok firma Sosyal Medya üzerinden satışlarını artırmaktadır.

Firmamız teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak ve sadece ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünyada kullanılan en son teknikler ve yazılımlar ile siz müşterilerimize e-ticaretin kapılarını açıyor ve internet denen uçsuz bucaksız alemde sağlam bir yer edinmenizi ve saygınlık kazanmanızı sağlıyor.

Yaptığımız çalışmalar sayesinde sadece internette e-ticaret yapmaya başlamakla kalmıyorsunuz. Aynı zamanda yılların vermiş olduğu satış ve pazarlama deneyimlerimizi de siz müşterilerimizle paylaşıyoruz. “Daha Çok Müşteri, Daha Çok Satış” pazarlamanın temel kuralıdır.

Tezgâhınızı kimse görmezse kimseye satış yapamazsınız. Bu prensiple yola çıkarak tasarladığımız her e-ticaret sitesinde SEO çalışmalarına son derece önem veriyoruz.