Opencart E-Ticaret

Opencart E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret siteleri ve önemi günden güne artıyor. İnternette dolaşırken özellikle OpenCart altyapısını kullanılarak hazırlanmış hazır e-ticaret sitelerine her gün rahatlıkla rastlayabiliyoruz. Peki bizim için hazırlanmış ve yıl bazında iki ila dört bin lira arası rakamlar ödeyerek alacağımız bu hazır siteler bizim ihtiyacımızı ne derece karşılayacak ve daha da önemlisi gelecekte herhangi bir modül ekleme ihtiyacımız doğduğunda tekrar para mı ödeyeceğiz. Kontrol panelinden sitemizi ne kadar kontrol edebileceğiz ve tamamı bize ait olan müşteri bilgilerimizin güvenliği ne durumda?

Yukarıda saydığımız olasılık ve gerçekler bugün pek çok e-ticaret girişimcisinin karşılaştığı ve uğrunda her yıl ciddi rakamlar ödemek zorunda kaldığı gerçeklerdir. Oysaki açık kaynak kodlu olan OpenCart altyapısı her türlü girişimciye ücretsiz olarak dağıtılmakta ve zaman içerisinde modül eklemek gerektiğinde çoğunlukla ücretsiz modüller rahatlıkla temin edilebilmektedir. Tabi profesyonel çalışmalar için haklı olarak yazılım geliştiricilerin emeklerinin haklarını almaları son derece doğaldır.

ELYA Bilişim Teknolojileri, OpenCart altyapısı ile hayalini kurduğunuz e-ticaret sitenizi sizler için eşsiz tasarım seçenekleri ve profesyonel SEO desteği ile sunabilen konusunda uzman bir firmadır. Belirlenen hedef kitle ve doğru satış stratejisi uygulamaları ile amacınıza en kısa sürede ve emin adımlarla ulaşırsınız. Aylık sitenize yapılan ziyaretler ve geleceği yönelik yol haritanız doğru veriler ile oluşturularak rakiplerinizin daima önünde olursunuz. Üstelik hazır satın alınan paketlerdeki kısıtlamaların hiçbirini yaşamadan tamamen geleceğe yönelik bu yatırımınız ile internetteki pazarda söz sahibi bir marka olursunuz.