Kişisel Web Sitesi

İnternetin bu denli hayatımızın içine girdiği günümüzde, toplumun neredeyse tamamına yakını artık mobil internete uyum sağlamışken ve sosyal medya ile bu kadar içiçe iken sadece kurumlar değil artık şahıslar da kendilerine ait bir web sitesi olması fikrini yavaş yavaş benimsemeye başladılar, hatta bazı sektörler için neredeyse kaçınılmaz bir ihtiyaç haline geldi.

Okuldan mezun olalı uzun yıllar geçti ve siz eski dostlarınıza sosyal medya üzerinden kolaylıkla ulaşabilirken, kendinizi daha özgür hissedebileceğiniz ve topluma haykırmak istediğiniz fikirlerinizi, yapmış olduğunuz sanatsal veya akademik çalışmalarınızı sergileyebileceğiniz, anılarınızı ve gezi hatıralarınızı paylaşabileceğiniz tüm sayfa tasarımları gönlünüze göre olan ve dilediğinizce resim, döküman, belge ve farklı dosya formatlarında bilmem ne kadar belgeyi okuyucularınıza ulaştırabilmenin en sağlıklı yolu kişisel bir web sitesine sahip olmaktan geçer.

Aynı zamanda iş başvurularının olmazsa olmazı CV ler bile artık digital dünyaya göçmeye başladı. CV niteliği taşıyan web siteleri bir çok üst düzey firma tarafından adaylar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor.

Okullarımızda çalışan öğretmenlerimizden tutun da hala lise eğitimine devam eden genç girişimcilere kadar geniş bir yelpazede farklı isteklere uygun özgün tasarımları siz kişisel web sitesi sahibi olma sevdalısı müşterilerimize kişiye özel tasarımlar ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Detaylı bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.